- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1381 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1381 Culés
1
Z racji, że znamy już wszystkie pary 1/8 to można złożyć jakiś sensowny kuponik. Może dyszkę rozłożonę na parę dni i wleci win Holandii, Argentyny, Francji, Anglii, Hiszpanii, Portugalii, Brazylii po kursie 17.25 tylko ta Holandia najbardziej śmierdzi. A konkretnie na jutro to chyba Awans Holandii i +2.5 Argentyny po kursie 3.22. Ewentualnie +1.5 Argentyny ale wtedy żeby się opłacało trzeba grać win Holandii.
@Kondziubarca @HighestInTheRoom @okiemtypera_lucaxx95
0
@Kgorecki2500 Chojnych masz rodziców.
2
@Kgorecki2500 Granie takich kuponów na faworytów, to prosty sposób na stratę pieniędzy
0
@Bartula Trudno. Nie będę grał kuponu na Australię bo tak. W grupowej jeszcze ale tutaj nie wiem kto miałby sprawić niespodziankę.
0
@Kgorecki2500 USA, Japonia, Maroko i nawet Senegal mogą sprawić niespodziankę.
0
@escarabajo Senegal nie grał za dobrze w fazie grupowej. Anglicy ich pykną na spokojnie. Japonia tak, wiem dlatego ich nie stawiam ;) Maroko ok. jakieś podstawy do takiego myślenia są ale też. Hiszpania powinna ich wyjaśnić. Z tego co zastanawiam się czy nie zagrać to jedynie to USA z Holandią noże namieszać.
0
@Kgorecki2500 Hiszpania jest do odgadnięcia. Może ich wyjaśnić i równie dobrze przegrać 1:2. A Senegal mimo, że nie grał jakoś wybitnie to tam są chłopy które kogą pokazać swoją sile nad Sterlingami, Fodenami czy innym Gryliszem.
0
@escarabajo Anglia im do przerwy 2,3 załaduje. A Maroku Gavi i Pedri pokażą jak grać w piłkę ;)
0
@Kgorecki2500 niech i tak bedzie:)
0
@Kgorecki2500 czyli jeszcze 2,3 do przerwy i Twój rezultat się spełni:)
Edit 1,2. Mamy 1:0:)