- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
13
@michal26 Właśnie dlatego konfederacja między innymi może mieć problem z 5%
2
@draxidox jest mi wstyd że głosowałem kiedykolwiek na konfederosję, na szczęście już nigdy nie popełnię tego błędu i zachęcam do podobnej refleksji pozostałych ich wyborców
0
@skakun95
Z ciekawości na kogo teraz zagłosujesz?
2
@draxidox no dokładnie.
@skakun95 a mi nie jest wstyd i śmieszy mnie takie gadanie jak Twoje. Zwłaszcza, że jedyną osobą mają coś wspólnego z Konfederacją i prezentująca stricte poglądy prorosyjskie to niejaki Panasiuk, który startował z list Brauna.
Skandaliczne wpisy.
Natomiast stricte Braun jest zaślepiony na polską rację stanu i sobie wmawia, że to co teraz robi jest dobre dla Polski.
To jest problem.
3
@michal26 Tylko Panasiuk? Cała ta szczujnia kłamała i kłamie od początku wojny. Berkowicz wymyślił, że bliskowschodni "najeźdźcy" atakują Przemyśl. Skutkowało to pobiciem przez nazioli młodych hindusów i arabów. Problem w tym, że ci Hindusi i Arabowie POMAGALI JAKO WOLONTARIUSZE na granicy. Później kolejne wysrywy Brauna i Winnickiego jakoby to Ukraińcy zamordowali Polaka. Jak wiemy było to znowu kłamstwo tych ruskich onuc, bo Polaka zamordował inny Polak. No i oczywiście adwokat diabła Korwin.
Także błagam, bez farmazonów, że Konfa walczy o interes Polski, bo oni nie mają z nim nic wspólnego.
0
@Eto'o9 R10 oczywiście, że walczą w interesie Polski, tylko mają problem ze zdefiniowaniem co jest tym interesem i czasami, a ostatnio częściej - błądzą po prostu. Słusznie np. zwracali uwagę, że nie można ot tak wszystkich z Ukrainy przyjmować, tylko jakoś trzeba to kontrolować lepiej i na pewno nie zapewniać wszystkim socjalu...
Na to oczywiście już nie zwrocileś uwagi?
Coś dobrego wg Ciebie Konfederacja robi, czy tylko złe rzeczy?
0
@Eto'o9 R10
Okej przyjmując standard, że konfa walczy o interes kacapów to PO walczyło o interesy Niemców a PiS w zasadzie nie wiem, wspierania patologii i nieróbstwa?
0
@draxidox problem w tym że nie ma na kogo... I coraz bardziej myślę o głosowaniu na PO tylko dlatego żeby PiS nie wygrał, a jest to jedyna opcja która może ich zdetronizować, pomimo iż się nimi brzydzę...
0
@michal26 kolega wyżej już napisał właściwie to co ja chciałem, natomiast dodam tylko że wystarczy wejść na Twittera Korwina i Twoja teoria leży w gruzach.
0
@skakun95 a Korwin co tam wypisuje? Bardziej tam widzę Korwinowe wymysły aniżeli propagandę sowiecką.