La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

konto usunięte

27

"Czy Guardiola może sprawić, że Erling Haaland będzie jeszcze lepszy? To zależy od ego Hiszpana, czy mu na to pozwoli. Nie pozwolił na to mnie i wielu innym - Ibrahimović

"Ma rację, ależ oczywiście, że ma świętą rację. W tym klubie, w tej drużynie, moje ego jest ponad kimkolwiek innym. Nie podoba mi się, gdy Erling strzela hat-tricka i wszyscy koncentrują się tylko na nim. Jestem wtedy taki zazdrosny! Mówię mu wtedy: Erling, proszę, żadnych więcej goli, w przeciwnym wypadku "The Sun" i "Daily Mail" nie będą mówić o mnie i tylko o mnie . Doskonale mnie zna. Może napisze jeszcze jedną książkę" - Pep


Pep wyjaśnia Ibre ;)

9

@MESSIah16 Ibre dalej boli xD

0

@MESSIah16 Bardziej mi się podobało gdy Pep wyjaśniał Ibrę milczeniem. Zupełnie niepotrzebnie się do tego odnosił.

0

@maroon @marcin62 Ibra to się sam wyjaśnił na boisku. Czy wyglądał najgorzej ? No pewnie nie. Ale czy wyglądał gorzej od Eto? TAK.

Wiec na tej wymianie po prostu straciliśmy....
A Szwed często miał problemy z szybkością gry i przeszkadzał na boisku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?