- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
4
Młody, do którego Barca ma opcję pierwokupu w nocy strzelił pierwsza ligową bramkę w obecnym sezonie. Do tego ma już 5 asyst.
0
@KrwawiaceoczyVEB nie żeby coś ale te opcje pierwokupu to jest gów.. warte....
2
@Bobo25 te opcje pierwokupu potwierdziły oba kluby, wieczni narzekacze i pesymiści
1
@KrwawiaceoczyVEB Fajnie, że potwierdzili, ale dalej to tylko opcja pierwokupu.
0
@Khajio opcja z ustaloną kwotą, jeśli ktoś da więcej bez zgody Barcy to go nie kupi :)
0
@KrwawiaceoczyVEB No jeśli jest taka klauzula to już to wygląda spoko.
0
@KrwawiaceoczyVEB "jeśli ktoś da więcej bez zgody Barcy to go nie kupi :"
Co ty bredzisz????
Opcja pierwokupu to pic na wodę to tylko jest kwestia tego że obecny klub piłkarza ma obowiązek poinformować Barcę o każdej ofercie kupna zawodnika i jeśli Barca wyrówna ofertę to klub ma obowiązek ją przyjąć i tyle. Barcelona jeśli nie wyrówna oferty to nie ma żadnej możliwości zablokowania takiego transferu, co jak wiadomo w dzisiejszych czasach gdzie kluby z ligi angielskiej rzucają dziesiątkami milionów na prawo i lewo a do tego jest jeszcze PSG czy nawet Real które są w stanie zapewne zaoferować sporo więcej niż nasz klub.
Dlatego te opcje pierwokupu i płacenie za nie to są pieniądze wyrzucone w błoto. @maroon
0
@Bobo25 "jeśli Barca wyrówna ofertę to klub ma obowiązek ją przyjąć i tyle" nie większą niż 35 mln, jeśli ktoś da więcej ale Barca wpłaci tyle to jest Barcy. Więc kto tu bredzi
0
@KrwawiaceoczyVEB hahahaha skąd ty to wytrzasnąłeś? Co najwyżej jeśli ktoś da więcej niż te 35 to Barca może tyle złożyć i klub przyjac ofertę ale to zawodnik wtedy zadecyduje z kim podpisze kontrakt. Klub nie ma tu nic do rzeczy.