La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

4

Młody, do którego Barca ma opcję pierwokupu w nocy strzelił pierwsza ligową bramkę w obecnym sezonie. Do tego ma już 5 asyst.


0

@KrwawiaceoczyVEB nie żeby coś ale te opcje pierwokupu to jest gów.. warte....

2

@Bobo25 te opcje pierwokupu potwierdziły oba kluby, wieczni narzekacze i pesymiści

konto usunięte

1

@KrwawiaceoczyVEB Fajnie, że potwierdzili, ale dalej to tylko opcja pierwokupu.

0

@Khajio opcja z ustaloną kwotą, jeśli ktoś da więcej bez zgody Barcy to go nie kupi :)

0

@KrwawiaceoczyVEB No jeśli jest taka klauzula to już to wygląda spoko.

0

@KrwawiaceoczyVEB "jeśli ktoś da więcej bez zgody Barcy to go nie kupi :"
Co ty bredzisz????
Opcja pierwokupu to pic na wodę to tylko jest kwestia tego że obecny klub piłkarza ma obowiązek poinformować Barcę o każdej ofercie kupna zawodnika i jeśli Barca wyrówna ofertę to klub ma obowiązek ją przyjąć i tyle. Barcelona jeśli nie wyrówna oferty to nie ma żadnej możliwości zablokowania takiego transferu, co jak wiadomo w dzisiejszych czasach gdzie kluby z ligi angielskiej rzucają dziesiątkami milionów na prawo i lewo a do tego jest jeszcze PSG czy nawet Real które są w stanie zapewne zaoferować sporo więcej niż nasz klub.
Dlatego te opcje pierwokupu i płacenie za nie to są pieniądze wyrzucone w błoto. @maroon

0

@Bobo25 "jeśli Barca wyrówna ofertę to klub ma obowiązek ją przyjąć i tyle" nie większą niż 35 mln, jeśli ktoś da więcej ale Barca wpłaci tyle to jest Barcy. Więc kto tu bredzi

0

@KrwawiaceoczyVEB hahahaha skąd ty to wytrzasnąłeś? Co najwyżej jeśli ktoś da więcej niż te 35 to Barca może tyle złożyć i klub przyjac ofertę ale to zawodnik wtedy zadecyduje z kim podpisze kontrakt. Klub nie ma tu nic do rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?