- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1484 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1484 Culés
0
Ogólnie Messi to jest mój ulubiony piłkarz i oczywiście może sobie robić cokolwiek na portalach jak każdy, ale trochę dziwne wiedząc jak media dmuchają każde pierdoły to akurat polubił post Lautaro gdzie Barcelona z jego drużyną przegrała w bardzo ważnym meczu i ogólnie jego podejście że to jest najważniejszy zawodnik w historii klubu, ale po odejściu z klubu taki Puyol czy Iniesta np często wrzucali/ją posty gdzie trzymają kciuki za Barcelonę, a u Messiego jest takie odcięcie się.
4
@Dembouz1899 widocznie ma ku temu jakiś powód. My tak naprawdę nic nie wiemy co tam się działo.
1
@Dembouz1899 Bo Puyol i Iniesta nie rywalizowali z Barceloną grając dla innego klubu więc mogli sobie pozwolić na głoszenie swojej sympatii względem Barcy
0
@Antimadridista_WR I tak i nie, wielcy piłkarze którzy grali w topowych klubach też potrafili coś takiego robić
0
@Dembouz1899 byłoby trochę to bez szacunku w stronę PSG. W końcu jest ich zawodnikiem. Messi sam mówił w wywiadach, ze oglada mecze Xaviego
2
@Dembouz1899 Lautaro to Argentyńczyk i kumpel Messiego z repki. Kto dla ciebie jest ważniejszy? Przyjaciel czy były szef ? Przestańcie sobie wmawiać ze istnieje miłość do klubu.
Ta miłość Messiego kosztowała nas 150mln rocznie.
Pique tak kochał Barce ze ( jak udowadniał w socialach) zmniejszył swoją pensje do 3 mln rocznie. Jak się pokazało wszystko odroczył w czasie z procentem i w następnym sezonie zarobi 40 mln netto. Tyle kosztuje jego miłość.
0
@AdiKingu96 Ależ oczywiście, ale patrzę na to pod pryzmatem takiego że dziwnie się na coś takiego patrzy, mimo że to jest dobry kolega ale jednak zarówno Barcelona jak i Leo zrobili bardzo dużo dla siebie