- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
49
Czytam w kilku miejscach, że "tak po ludzku, to szkoda Cristiano Ronaldo że nie może nic strzelić i się tym tak frustruje" i teraz kluczowe pytanie:
CZY TYLKO MI TAK PO LUDZKU NIE JEST GO SZKODA?
0
@Fenelon A dlaczego Ci nie jest szkoda ?
7
@bartekvisca Bo się za wiele lat na oglądałem tego frustrata i egoisty oraz jego nieczystych zagrań, prowokacyjnych gestów, braku obiektywności, braku przyznania że ktoś może być od niego lepszy czy bycia chamem boiskowym. To tak pierwsze z brzegu.
1
@Fenelon Drugi!
5
@Fenelon Szanuje go za ciezka prace i za bomby zza pola karnego.
Ale ogolnie to pomimo tych wszystkich sukcesow wydaje mi sie na bardzo zakompleksionego.
Nadrabiajacego jakies tam ukryte fobie byciem ciagle na swieczniku i robieniu wszystkiego pod publike.
Z drugiej strony widac, ze jest narcyzem.
Dla mnie to taki pilkarski Justin Bieber. Zmanierowana pipeczka ;)
Ostatnio widzialem filmik z finalu Euro gdzie zlapal kontuzje. Szkoda mi go wtedy bylo… do czasu tej jego pajacerki przy linii. No nie mogl zniesc, ze nie bedzie ogladany przez miliony widzow to zaczal tanczyc przy linii bocznej. Wyobraz sobie trenera, ktory chce sie skupic, analizuje na goraco mecz a tu ci jakis pajac skacze i “ustawia taktycznie team” :))))
I to jeszcze Ronaldo, w ktorego Fergie musial wpajac lopatologicznie taktyke i zachowania w pewnych sytuacjach.
No ze wszystkich jego zenujacy h zachowan to bylo najgorsze.