- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
97 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
3
Rosja dekretem uznała obwody chersonski i zaporoski za niepodległe. Jutro ich aneksja
13
@barcelonaLM tylko czekać, aż wyślą tam broń jądrową...
Niech USA i UE działa, bo żarty się kończą.
1
@michal26 UE to sobie wiesz, co może.
17
@barcelonaLM Ja uznaje Moskwę za część Polski, tyle są warte ich uznania za niepodległe co moje
1
@skubi99 chodzi mi bardziej o kraje UE. Jakieś ROZSĄDNE sankcje, wsparcie militarne krajów UE, wsparcie gospodarcze krajów "okołoukraińskich"
2
@Medium no nie do końca. Atak na te terytoria od dzisiaj jest zgodny z ich doktryną wojenną. Dlatego tak ważne, by tam nie rozmieścili bomb atomowych
3
@michal26 Dzisiaj ktoś już wstawiał coś na temat bomb atomowych, one są na Syberii i muszą być przechowywane w odpowiednich warunkach, a przetransportowanie ich nie jest takie proste
2
@michal26 Ja mimo wszystko nie wierzę, że użyją tej broni. Doktryna, doktryną ale myślę, że na razie to raczej propaganda dla ludu będzie.
2
@michal26 Wiesz, tak realnie patrząc, to te sankcje np. nasze to więcej złego nam zrobiły niż im, bo to zawsze działa w obie strony. Mam też wątpliwości, co do tego, że Niemcy, Francuzi będą chcieli się zaangażować w sankcje faktycznie dotykające Rosję, bo to ich rynek zbytu. Tak samo nie wydaje mi się, żeby inne kraje NATO chciały wspierać właśnie te państwa o których piszesz "okołoukraińskie", bo tak szczerze to przeciętnego Hiszpana, Francuza, Włocha mało interesuje co się dzieje w Polsce, Litwie czy Łotwie. W tej grze moim zdaniem przede wszystkim trzeba liczyć na siebie, później ewentualnie na innych, bo inaczej się zostaje z ręką w nocniku. Oczywiście mamy ten swój sojusz bezalternatywny z USA i na ich wsparcie my i Ukraina możemy teraz liczyć, ale no oni na nas tutaj patrzą jak na pionków, prowadzą wojnę do ostatniego Ukraińca, skończą się Ukraińcy to będą prowadzić do ostatniego Polaka.
0
@Medium nie wiem czy tylko na Syberii są, ale tak - nie jest to proste i obysmy nigdy nie musieli mieć problemu "głowic jądrowych w obwodzie Donieckim"
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty