- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
6
Czyżby Dembele w końcu dojrzał mentalnie? :O
Na boisku póki co dość nierówny, ale włączając to pół wcześniejszego sezonu, to jest znaczny progres. Mentalnie za to i fizycznie wygląda b. dobrze. Widać zmianę w co totalnie nie wierzyłem.
3
@macio_944 Dojrzał i widać to od początku sezonu, ale mam swoja teorię na temat tego z czego to wynika.
5
@MesQueUnClub_87 jaki ty tajemniczy
3
@Rust_Cohle Wiesz, myślałem, że ktoś zapyta "jaką teorię?", ale nie było chętnych xD
0
@MesQueUnClub_87 w takim razie jaką masz teorię? xD
1
@PartidarioCatalan Twierdzi, że od początku chciał grać tylko tutaj, a do porozumienia nie mogli dojść przez pół roku. Myślę, że gdzieś w środku tych negocjacji gość sobie uświadomił, że nie zostawił po sobie na tyle zajebistego wrażenia by móc stawiać ultimatum. Nikt też nie zdecydował się mu zaoferować takich pieniędzy z zewnątrz, więc chyba zrozumiał, że jeśli chce poprawić swoja karierę pod względem sportowym to tylko tutaj będąc częścią nowego projektu. Mundial za pasem, na którym też chciałby pewnie pograć, więc angażuje się teraz na 100% i widać, że złapał dobre relacje z nowymi nabytkami. Zaczął udzielać wywiadów bo to już chyba jego drugi, albo trzeci w tym sezonie, a w poprzednich latach to ja sobie nie przypominam by się kwapił do rozmów. Ogólnie uważam, że teraz bardziej mu zależy na grze w Barcelonie, niż przez ostanie kilka lat.