La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

2

No to robi się ciekawie kacxyński robi proces dziennikarzowi o to że ten uwarza że kaczyński jest lgbt i spotykał się z oficerem wywiadu;)ma zeznawać Wałesa który dostał też takie info od wywiadu.Nie wiem kto doradza kaczyńskiemu ale nie powinien dopuszczać do tego procesu .Bo vała Polska będzie się z niego nabijać że bajciemniej jest pod latarnią.Jak to mówią temat będzue gorący;)
https://www.google.com/amp/s/www.o2.pl/informacje/jaroslaw-kaczynski-pozwal-youtubera-proces-niedlugo-ruszy-6807993651452416a%3famp=1

konto usunięte

5

@Borneo Naucz się języka polskiego.

0

@tristan87 hehe a czy to zmieni że będziwmy mieć teatrzyk z kaczyńskim.Nie wiem kto mu to doradził i to jeszcze wybory w następnym roku;) będzue cyrk a neonówja tego mu nie przepuści będzue się działo;)

0

@Borneo Co ma do tego Neonówka? Myślisz, że Kaczyński się przejmuje tym, co o nim mówią w kabarecie? A wytoczenie przez niego procesu, to idealny krok pod jego elektorat. TVP to odpowiednio przedstawi.

0

@Barcanajlepszyteam a co mnie to obchodzi czy kaczyński się tym przejmie czy nie zapowiada się cyrk a kabarety będą miay z tego pośmiechujki będzie wesoło;)nie wewm kto mu to doradza ale powinni go zwolnić;)

0

@Barcanajlepszyteam poza tym mówisz jak to zniesie kaczyński.No, ale wiesz jak to jego kot to zniesie;)

0

@Borneo Może i kabarety będą miały z tego używanie, o ile to się okaże prawdą. Ale to nie będzie miało wpływu na wybory, bo emeryci nie oglądają kabaretów :)

0

@Barcanajlepszyteam są podobno taśmy i mowi się że pozwolił na działalność maciarewicza bo on to na niego ma.Pytanie czy to zniszczył itp.Poza tym yen gość kacxyńskiego to jakaś szemrana postać w afery skoków zamieszana.Bedzue się działo.Co do wyborow wygra pis ale rzadzić bedzie koalicja partii opoycyjnych.

0

@Barcanajlepszyteam a co do wiatraków ta moc noch się zwiększa na dodatek opracowane metodę aby te wiatraki po terminie je niszczyć bez szkody dla srodowiska był z tym problem.Myślę że wraz z czasrm ta technologia jeszcze pójdzie w górę.

0

@Borneo Gdyby nie pozwał to z kolei byłaby narracja, że coś w tym musi być skoro kaczor nie idzie z tym do sądu.

0

@maroon ale nie musiał sobie cyrku ronic przed wyborami.Poza tym młodxi mogą nie znać sprawy.Chłop traci wyczucie polityczne.

1

@Borneo Ale jaki cyrk robi? Młodzi i tak na niego nie zagłosują, a swojemu elektoratowi pokazuje, że nie pozwoli sobie na oskarżenia i pomówienia pod swoim adresem. Tak jak ci wcześniej pisałem, TVP to odpowiednio przedstawi.

0

@Borneo No cóż - czas pokaże, czy traci to wyczucie czy wprost przeciwnie.

0

@maroon pis wygra wybory ale rządzić bedzie kpalicja partii.Obecnie to juz tytanic a orkiestra gra nie da się nie zauważyć ze wszystko się im wali.Oczywiście 16 , 500+ i ci od nepotyzmu zagłosuja ale reszta ma grubo dosyć

0

@Barcanajlepszyteam To nie ma znaczenia smród bedzie wokuł tego audzie i tak widza ze to tytanic pis wybory wygra ale rządzic beda opizycyjne partie która będzie miała większość.To nie jest powod dla ktorego pis straci wladze.Inflacja problemy w enetgetyce itp jest dużo tego.T9 podałem w kwesti czysto żartobliwej.Bo dowcipów sporo ptzybędzie;)

0

@Barcanajlepszyteam a czy to prawda czy nie......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?