- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1473 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1473 Culés
6
Leszek Żebrowski:
23 sierpnia 1939 r., lotnisko w Moskwie. Od prawej: zastępca komisarza spraw zagranicznych Związku Sowieckiego tawariszcz Władimir P. Potiomkin wita nazistowskim pozdrowieniem ministra spraw zagranicznych III Rzeszy Niemieckiej, Parteigenosse Joachima von Ribbentropa. Sojusz nazizmu z komunizmem stał się faktem także w wymiarze symbolicznym. Tak zaczynali wspólną wojnę przeciwko ludzkości, która objawiła się największym ludobójstwem w dziejach świata.
Jeśli nie rozumiemy zależności między nazistowskimi Niemcami (III Rzeszą) a komunistyczną Rosją (Związkiem Sowieckim), to nic nie rozumiemy z dzisiejszego świata. Dwie zbrodnicze ideologie (walka ras i walka klas) połączyły wówczas swe siły. Są w Polsce politycy, historycy, publicyści, którzy nas namawiali i nadal namawiają, żeby iść z tymi pierwszymi, lub drugimi. Jedni i drudzy już pokazali, gdzie jest nasze miejsce. W piecach obozów koncentracyjnych, lub w dołach śmierci. W publicznych egzekucjach i wiecznej zmarzlinie.
https://scontent.fktw5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/302298405_629331468553649_8009739236255471113_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=71lctzvIlLUAX-qiKeB&_nc_ht=scontent.fktw5-1.fna&oh=00_AT9q0f9-4Yx4yzQaSQ27_nOhuISJqfU4KfocAm58MHnA6g&oe=63125FFC
1
@Majkel34 łączy ich socjalizm
1
@lucas/catalan i walka. Różnica polega tylko na tym, kogo mordujemy.
Komunizm - za stan majątku
Nazizm - za inny wygląd, inne pochodzenie.