- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 587 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 587 Culés
10
Tymczasem na grupie "Po prostu o futbolu" drugi raz informacja o wygwizdaniu Braithwaita przez kibiców (nie popieram) z absurdalnym dopiskiem "Toksyczny klub, toksyczni kibice i toksyczne media."
A Przegląd Sportowy przed chwilą dodał artykuł na swoją stronę zatytułowany: "Pierwszy obrót koła ruletki. Jak FC Barcelona błaźni się z zarejestrowaniem piłkarzy".
I takich komentarzy, czy po prostu idiotów jest cała masa. Naprawdę nie wiem jak można sądzić, że teraz Barcelona będzie pozytywnie postrzegana, bo Lewandowski. Właśnie jak mam szukać minusów, to właśnie to jest takim nieważnym, ale bardzo zauważalnym minusem - klub będzie pod lupą absolutnie wszystkich i drobne potknięcie będzie postrzegane jako sromotna, wielka porażka urastająca wręcz do miana kompromitacji. Bo tacy jesteśmy w tym narodzie - bardzo krytyczni, wiecznie niezadowoleni, szukający dziury w całym i popadający ze skrajności w skrajność.
Współczuję trochę Lewandowskiemu jak i jego rodzinie, bo będą musieli czytać mnóstwo różnych skrajnie głupich opinii. Choć podejrzewam, że oni już są do tego przyzwyczajeni, mimo że będąc w Barcelonie będzie tego 2x więcej.
1
@macio_944 Myślę, że Lewandowski ma gdzieś co o nim piszą.
1
@macio_944 poważnie kogoś obchodzi co kto sądzi o klubie?
0
@tristan87 Pewnie tak, w końcu już jest bardzo doświadczoną osobą. Ale pytanie jak reszta jego rodziny etc. Zresztą nawet jak mają to gdzieś, to i tak współczuję. Niesamowite jak z imienia i nazwiska można się błaźnić na social mediach.
0
@macio_944 Widziałeś ostatnią Misje Futbol? Tam Święcicki mówił o żonie Lewego, jak niektórzy ją odbierają itp.
0
@macio_944 Chłopie za miesiąc, nikt tego nie będzie pamiętał.