La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1722 Culés

konto usunięte

2

1530 zł - dokładnie tyle kosztowało 1000 l paliwa w hurcie 28.04.2020 roku… piękne czasy

0

@The_Man 1,53zł za litr? Przecież nie było takich cen. Chyba piątkę z jedynką zamieniłeś.

konto usunięte

0

@maroon nie wiem czy potrafisz czytać więc napisze jeszcze raz: w hurcie ( czule też netto i bez akcyzy)

0

@The_Man To i tak coś zbyt niskie wartości się wydają. Chyba jeszcze wszystkie inne zawarte w tej cenie podatki należałoby pominąć.

konto usunięte

0

@maroon po takiej cenie kupowali paliwo rolnicy czy osoby z firmami przewozowymi - 23% i akcyzę taniej niż na stacjach paliw

0

@The_Man Po pierwsze w Polsce nikt nie jest zwolniony z akcyzy. Ani firmy transportowe ani rolnicy. Rolnicy dostają jedynie zwrot z tytułu akcyzy bodajże ustalony na 1 zł od litra. Niezależnie czy akcyzy zapłacą 1 zł czy 2 zł czy 3 zł. Tak samo odprowadzają VAT który dopiero potem mogą odliczyć.
Zresztą sprawdziłem na szybko archiwum cen na LOTOS i na ten dzień podają bez podatku VAT i bez akcyzy 2 904 zł, czyli niemal dwa razy więcej niż tu podałeś. Skąd masz te dane?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?