- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1295 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1295 Culés
7
A w Faktach na TVN piękny materiał o równości kobiet xD. Dopiero za 132 lata kobiety będą równe mężczyznom (zdaje się, że na całym świecie ale nie wiem czy to padło w materiale) w każdej sferze: społecznej, politycznej, pracy. Oczywiście problem o to, że u nas kobiety stanowią tylko 25% osób w zarządach spółek a nie 50% jak w innych krajach (przytoczona ta głupia decyzja UE o minimalnych 40%) + zachwyty, że w takich nowoczesnych krajach jak Szwecja, Finlandia czy Islandia premierem jest kobieta
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Kondziubarca @michal26
4
@Kgorecki2500 niech po prostu na danym stanowisku będzie osoba najbardziej kompetentna. Nie chciałabym dostać pracy tylko dlatego, że w firmie wymagany jest parytet. Niby to ukłon w stronę kobiet, a tak naprawdę strzał w pysk. Szkoda, że niektóre feministki tego nie widzą.
2
@Kgorecki2500 Ja kiedys czytalem ze w USA ta nagonka na zatrudnianianie kobiet na wysokie stanowiska i nadmierna intepretacja molestowania kobiet w miejscach pracy. Miala odwrotny skutek w postaci tego ze firmy wolaly nie zatrudniac kobiet zeby unikac niejasnych sytuacji w ktorych pokrzywdzone niby zawsze sa kobiety.
1
@Kgorecki2500 czekam na to równouprawnienie we wszystkich dziedzinach i na wszystkich szczeblach, a nie tylko na najbardziej uprzywilejowanych pozycjach. Tu nie chodzi o równouprawnienie tylko o to, aby tych praw posiadać więcej. Zawsze mnie zastanawia fakt, iż skoro kobietom płaci się mniej, są równe mężczyznom, to czemu przedsiębiorcy i tak wybierają facetów?