- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
0
Pytanie z excela - może ktoś wie?
Potrzebuje zmienić formuły na wartości z danych komórek. Na zasadzie:
A1 = 2
A2 = 2
A3 =A1+A2 (daje oczywiście 4 ale potrzebuje aby zastąpiło mi w całym arkuszu wszystkie A1+A2 na wartości z tych komórek bez usuwania całej formuły (więc F9 odpada)
1
@Azi nie rozumiem o co dokładnie chodzi, ale może zaznacz interesujący Cię obszar daj kopiuj i prawym przyciskiem myszy wklej specjalnie w ten sam obszar same liczby
2
@Azi
czytam i dalej nie kuma o co ci chodzi:)?
0
@Toretto niestety nie działa :/
0
@lucca87 chce żeby w każdej wpisanej formule zamiast odnośnika do jakiejś komórki była wartość tej komórki.
Przykład:
=A1+A2
Powinno wyglądać tak
=2+2
Wiem że da się to zrobić bo kiedyś robiłem. Ale nie pamiętam jak niestety.
0
@Azi ok chyba czaje o co Ci chodzi, ale nie kojarzę jak to zmienić. Tego się nie używa w ogóle, po co Ci to?xd przecież o to chodzi żeby po kliknięciu w komórkę podświetlić sobie formułę i wiedzieć co jak i skąd się bierze. Wartości masz w komórkach, więc po co drugi raz je mieć w formule?
1
@Azi jeśli zależy ci na tym żeby było konkretnie "2+2" a nie "4" to jest taka funkcja z kategorii Tekstowe i nazywa się POŁĄCZ.TEKSTY i tam jako Tekst1 dajesz np. komórkę A1, a w Tekst2 komórkę A2, jako ogranicznik możesz dać znak plusa "+".
Nie wiem czy o to Ci dokładnie chodziło :D
0
@Azi
a ja nadal nie kumam o co chodzi:) ale luz:)
1
@Azi nie wiem czy dobrze kumam, ale jeśli chcesz zachować wartość to musisz posłużyć się dolarami, czyli używać $A$1 albo $A$2 ...
1
@patryk355 blisko ale to nie dokładnie to. Ale w sumie tak też się da osiągnąć efekt więc dam radę tylko trochę na około. Dzięki