La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

17

Inflacja w Niemczech spadła w stosunku do maja. A u nas możliwy wzrost do 15,5%


25

@barcelonaLM Putinflacja, atakuje tylko najpotężniejsze gospodarki xD

4

@barcelonaLM Germańce nadal biorą ruski gaz, Polacy jak zwykle wyszli przed szereg to dostali po łbie.

4

@barcelonaLM Ciekawe czy w dzienniku tvp będą gadali o Inflacji w Niemczech usprawiedliwiając w ten sposób Inflacje w Polsce..

4

@barcelonaLM Bom niemcy faszyści dogadali się z putinem a Polskę niszczy tusk!!!

5

@barcelonaLM We Francji 5.4. Szokujące liczby.

6

@barcelonaLM Tak, ale w Niemczech nie mieli i nie mają donalda tuska i platformy obywatelskiej, którzy za tą inflację odpowiadają. Wam się oczy otworzą, jak Jarkowi się zamkną, zobaczycie.

konto usunięte

0

@tomek8756 Niemcy zazdroszczą Polsce inflacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@barcelonaLM ważne jaka będzie u nas inflacja bazowa czyli taka która nie ibejmuje czynniki zewnętrzne.Czyli tają za którą odpowiada pis była na poziomie 8, 5%..Czyli w Niemczech generalna inflacja jest mniejsza od naszej bazowej.Niesamowite nieudacznictwo pisowskiego glapińskiego.Wstyd że ten człowiek został przegłosowany aby piastować swoje stanowisko.Współczóje kredytobiorcom.

0

@maroonmaroonPrzecież u nas jest jeszcze za po zrobiony revers z Niemiec gazu i dalej możemy ciągnąć gaz ruski z obiegu europejskiego.Też w 2019 mogliśmy podpisać umowę z Norwegami i ciągnąć gaz przez revers bo Niemcy mają z Norwegami połączenie I było to uzgadniane ale zwolniono ludzi którzy prowadzili negocjacje i a następcy nie pociągnęli tego i w tej chwili za inne stawki będziemy ściągać gaz baltic pipe.

0

@Borneo No tak - biznesowy majstersztyk - kupić ruski gaz od Niemców jako pośrednika. A wystarczyło siedzieć cicho i robić to co nasz Wielki Brat zza zachodniej granicy do momentu aż faktycznie będziemy mogli sobie na to pozwolić. No ale o czym tu w ogóle rozmawiamy skoro nasz premier jest tak obyty dyplomatycznie że głupimi wypowiedziami zraża do nas Norwegów czyli nasz strategiczny kierunek importu gazu.

0

@maroon ale teraz jest gorąco o jakim my gazie mówimy.My ten gaz będziemy brać na jesieni zod niemiec.On i tak tani nie jest.To nie jest zysk.My mamy małe magazyny np. W stosunku do Niemiec i pis nawet przez 7 lat nie potrafił rozbudować magazynów gazoportu w Świnoujściu.To co powinien był pis zrobić to wziąć kpo I zrobić potężne dopłaty do pomp ciepła aby zmniejszyć zapotrzebowanie na gaz.Niemcy robią 100% dopłat i tam faktycznie zapotrzebowanie się zmniejszy.Nalwży dążyć do tego aby go mniej potrzebować a nie szukać dostaw i płacić putinowi na wojnę aby miał za co nas najechać.Ale na dziś pis kłuci się z ziobrem i szanse na kpo są marne.Komisja wie że te pisowskie zmiany to lipa.A jeśli dadzą to w styczniu a to już jest zima.Inne kraje wydały 100 mld.

0

@Borneo Gaz jest używany do produkcji wielu rzeczy. Nie tylko do ogrzewania. To raz. A dwa, że magazyny na zimę zawsze były napełniane już latem.

0

@maroon ale nasze magazyny są malutkie w stosunku do innych krajów to nie jest żaden sukces problem to zima kiedy jest zimno.Do potrzeb gospodarki za pewne wystarczy gazoport i revers jak byłby potrzebny reszta w prywatnych domach powinna mieć instalowana pompy ciepła.Lepiej zapłacić drożej za to urządzenie niż płacić co roku komuś za gaz.Zapotrzebowanie na gaz powinno być maksymalnie zminimalizowane i to powinien być sens rządów tak robią Niemcy.Dają 100% dopłaty do pompy i zmniejszają zapotrzebowanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?