- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
62
Przyznam, że dawno nie widziałem w La Masii kogoś takiego jak Lamine Yamal. Chłopak podąża tą samą drogą co niedawno Ansu Fati. Ogromny potencjał. Zagra na każdej pozycji w linii ataku, występował też jako fałszywa dziewiątka, a kilkukrotnie zagrał też jako ofensywny pomocnik. W tym sezonie gra z zawodnikami starszymi od siebie, a został drugim najlepszym strzelcem zespołu. Znakomity był także na prestiżowym turnieju MIC. Na koncie w tej kampanii 27 bramek i co najmniej 17 asyst (nie wszystkie skróty meczów są dostępne, więc śmiało można przypuszczać, że ma z 5-8 finałowych podań więcej). Spektakularna technika, łatwość w wykańczaniu akcji, inteligencja, imponująca wizja gry, potrafi zwolnić akcje, świetnie się ustawia i gra bez piłki. Już teraz mówi się, że z Cadete A może bezpośrednio awansować do Juvenilu A. Takiego skoku nie wykonał nawet Ansu. Przypomina mi swoim profilem Mahreza, Neymara i Rivaldo. Stawiam, że w ciągu 2 lat będzie już blisko pierwszej drużyny, a to chłopak z rocznika 2007.
4
@ViscaBarca123 Neymara? No to czekamy :D
4
@ViscaBarca123 Rocznik 2007, czuję się staro czytając to :D
0
@ViscaBarca123 O ile nikt go nie skusi większym kontraktem.
0
@bari_94 W klubie jego sytuacja już jest traktowana priorytetowo. Ma kontrakt do 2024 roku i zapewne wtedy będzie już całkiem blisko pierwszej drużyny. Obecnie bym się tym nie martwił.
0
@ViscaBarca123 Oby tak było.
0
@ViscaBarca123 nie mogę się doczekać aż nigdy więcej o nim nie usłyszymy