- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
4
Lepiej z matką Gaviego niż ojcem Neymara. Masakra co ludzie są naiwni.
0
@arasz1819 Rozumiem że całkowicie z dupy wyciągnęli randomową osobę i akurat padło na matkę Gaviego o której istnieniu wcześniej nikt poza Gavim nawet nie wiedział :)
Komora losująca jest pusta ... następuje zwolnienie blokady.
Rozumiem że można nie wierzyć ale naśmiewać się z kogoś kto wierzy ? xD Pewnie też potem wystosujesz jakieś przeprosiny jak to okaże się prawdą.
Mam nadzieję :)
0
@zenoowity nikt nie wiedział, ze Gavi ma matkę? O_o
0
@zenoowity widzę, że już nie masz się czego czepić. Dam sobie rękę uciąć, ze to bzdura stworzona przez twitterowego cwaniaka dla naiwniakow.
0
@arasz1819 No ale ja nie mam nic do tego czy ty wierzysz czy nie, wcale się nie czepiam. Tylko ciekawe że musisz też zwrócić uwagę na "naiwnych ludzi" którzy komentują to w inny sposób niż ty byś chciał.
Może plota, może fake, może zwykłe kłamstwo. A może takie samo jak z odejściem Neymara ^^ też się tu śmiali z ludzi, wyzywali :) jak to było ? łykacie jak pelikany ? xD
0
@zenoowity już nawet nie mówię, że treść jest skrajnie niewiarygodna, ale nawet źródło to jakieś krzaki... odejście Neymara to inna bajka. Tam on sam nie wiedział do końca czy odejdzie. Ludzie mogli się mylić. Pique potwierdzał. To samo z Messim. Są rzeczy, które dzieją się z dnia na dzień i ich się nie da zweryfikowanie racjonalnie.
0
@arasz1819 No ja szczerze mam nadzieję że to tylko wysryw bo nie wyobrażam sobie jak by to miało dalej wyglądać z Pique i Gavim w jednej ekipie :)