La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

0

Zaorać wszystkie partie polityczne i stworzyć nowe. Bylibyście za czy nie, gdyby wchodziło to w grę? Oczywiście w nowych partiach byliby ludzie absolutnie nie powiązania z poprzednimi politykami. :D

0

@Sau_Ron oczywiście, że za.
Ja nawet mam propozycję.
Polska Partia Przyjaciół Piwa - reaktywować!

1

@Sau_Ron W takim środowisku zawsze będzie się tworzyć wyzysk, nadużywanie władzy i nepotyzm, bez względu na to kto nowy przyjdzie.

0

@Sau_Ron Albo mieć przycisk losuj i wymieszać obecnych po różnych partiach. Już widzę Bosaka w partii "Razem" ;)

0

@michal26 I tak byłaby lepsza, niż to co mamy dzisiaj :D

0

@Kgorecki2500 W sumie to też nie byłoby złe. I tak sami by się wtedy zaorali :D

0

@Sau_Ron "Oczywiście w nowych partiach byliby ludzie absolutnie nie powiązania z poprzednimi politykami". Haha Niezła utopia. Brzmi cudownie, ale niestety nierealny scenariusz.

1

@Kgorecki2500 akurat Krzysio podobno miewał ciągoty do facetów tylko z tym walczy... bardziej Brauna czy Winnickiego chciałbym tam zobaczyć, a Biedronia w Konfederacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?