- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1336 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1336 Culés
2
Ja wiem, że poziom sędziowania nie powinien być usprawiedliwieniem naszej fatalnej dyspozycji w ostatnich meczach, ale kurna no sorry. Jak sędzia ewidentnie i notorycznie popełnia amatorskie błędy to coś tu jest nie tak. Grać się odechciewa, kiedy któryś raz w meczu jesteś chamsko faulowany i nie jest to gwizdane, już nawet nie mówiąc o pokazaniu kartki. Ale role się odwracają gdy to ty zrobisz coś przeciwnikowi. Wystarczy mały kontakt albo dyskusja i od razu żółta. Raz, czy dwa razy w sezonie można to przeboleć, ale 3 mecz z rzędu sędziowanie na tak żenującym poziomie? Kompromitacja tej ligi.
I jeszcze raz powtarzam, że nie jest to usprawiedliwienie do naszej złej gry, bo każdy widzi drastyczny spadek formy po przerwie reprezentacyjnej...
Kończmy ten sezon w TOP4 i szykujmy się na mocny presezon oraz ruchy transferowe z i do klubu, bo musimy wrócić na dobry tor.
VAMOS BARCA!!!!!!