La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1158 Culés

1

Ale przy tym 3 karnym to lągle mózg odcięło ewidentnie . Wyrzucił dobrze już gościa z pola karnego obrona zdążyła wrócić a ten nie wiedzieć czemu kopie człowieka w nogę no nie mogę jak patrzę na takie wylewy.

3

@Xxxbarca4ever przecież był spóźniony ułamek sekundy i nie zrobił typowego stempla na całą stopę tylko jej kawałek . Gdzie Ty widzisz kopnięcie w nogę? Każdy z tych karnych to wylew.

2

@ShawnC pierwsza część interwencji miał dobra bo wyrzucił do boku zawodnika ale po co zrobił ruch na nogę swoją lewa noga nie mam pojęcia i o ten ruch chodzi

2

@Xxxbarca4ever bo chciał wybić piłkę
Zrobił dobrą robotę, bo wypychał gościa z naszego pola karnego, ale chciał zrobić jeszcze większą i wybić mu piłkę, niestety nie trafił i w pozornie nie groźnej sytuacji (napastnik prawie że tyłem do bramki) mieliśmy rzut karny dla Levante

1

@mrboom dokładnie o tym mówię. Pierwsza część interwencji dobra ale druga bez sensu ryzyko bo było sporo naszych którzy wrócili

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?