- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
9
Warszawke nam atakują, a nie jednak nie... Dla mnie to przesada tego typu filmiki. Dosłownie jakby to my byśmy byli agresorami. Niech se Moskwę w ten sposób przerobią albo Petersburg.
https://x.com/KyivPost/status/1508434204215885826
13
@AdamaTraore już to w komedie się zamienia powoli.
Zreszta my w całej historii świata chyba największe wpier… dostawaliśmy. Rozbiory, II wojna światowa…
1
@AdamaTraore ci z Ukrainy już wszystkiego próbują xD
0
@AdamaTraore Widzę, że niektórzy już zaczynają odlatywać.
0
@Barca1992 Zaraz w nas coś pierdykną z arsenału co im podsyłamy i powiedzą, że putin.
0
@AdamaTraore Serio oni Polakom pokazują jak wygląda wojna? Naprawdę? :/
1
@adi7adi8 Tak, byłoby śmieszne, gdyby nie w takich tragicznych okolicznościach.
1
@DaPidejpi E tam, my też wygrywaliśmy. Różnica jest taka, że nie zrównywaliśmy wszystkiego z ziemią na terytorium wroga
6
@AdamaTraore pokazywanie Polakom jak wygląda wojna to takie trochę "xD" do kwadratu. Ogólnie Ukraińcy lecą sobie za grubo i niedługo może będzie trzeba zaproponować, aby stolica Ukrainy przeniosła się do Warszawy, bo czemu by nie?
0
@DaPidejpi xD To stwierdzenie jest zabawne. Nie rozumiem jak można mieć tak wąskie, narodowodcentryczne postrzeganie świata.
Film oczywiście absurdalny
0
@AdamaTraore aż tak to nie, ale irytuje mnie już mocno ta ciagła ukraińska propaganda o ataku ruskich na nasz kraj. Dzień w dzień albo jakiś generał o tym gada lub twk jak teraz tego typu żałosne filmiki
3
@Bykunn oświecony się odezwal
0
@DaPidejpi Nie oświecony k**** tylko znam historię. Twoje stwierdzenie jest absurdalne. Przez większość historii naszego kraju to my byliśmy agresorem. To że tego nie wiesz to nie jest moja wina. Są kraje które cierpiały z powodu wojny napastniczej nieporównywalnie więcej razy niż Polska
6
@Bykunn taki ogólnie to zauważyłem, że znasz się chyba na wszystkim. A to covid, a to polityka, a to historia. Czy jest coś na czym się nie znasz? Skąd czerpiesz taką wiedzę?
4
@Bykunn ja nie mówię, ze my nie atakowaliśmy, ale za to zniknelismy z map Europy na ponad 100 lat, to my zostaliśmy rozjechani z dwóch stron przez hitlera i stalina, to właśnie Warszawa była cała w gruzach, to my byliśmy po tym przez 40 lat pod ruskim butem. W czasach kiedy technologia się rozwinęła to my cierpieliśmy jako kraj najbardziej
0
@DaPidejpi xD Ale kumasz że to wszystko (no oprócz rozbiorów, inne kraje za to miały swoje atrakcje) spotkało nie tylko Polskę nie? Poza tym nagle z "całej historii świata" zostało ci "W czasach kiedy technologia się rozwinęła". Ja się odnoszę do tego co napisałeś a ty nagle zmieniasz narrację bo ogarnąłeś że to głupota? Słabo
Poza tym nawet twoje nowe stwierdzenie też jest mega trudne do udowodnienia. II wojna światowa dotknęła cały kontynent, nas mocno ale czy najmocniej? Ciężko stwierdzić. W tym czasie np w Chinach, działy się co najmniej tak samo a może i okrutniejsze rzeczy. Ale skąd masz o tym wiedzieć
@Kurkmen Oj wiele rzeczy, po prostu w takich dyskusjach się nie udzielam
0
@AdamaTraore Dlaczego przesada? Niektórym to pozwoli otworzyć oczy i uruchomić wyobraźnię. Wiele osób wychodzi z założenia: "W sumie, co mnie to obchodzi". A tak przez moment można wczuć się w sytuację Ukraińców.
0
@Introwertyk Równie dobrze, to może mieć odwrotny skutek i tylko zirytuje Polaków.
0
@Introwertyk Nie znam osoby, która wychodziłaby z założenia "w sumie, co mnie to obchodzi".
0
@Introwertyk Polska pomaga Ukrainie najwięcej czego oni jeszcze od nas wymagają. Niech takie akcje kierują do Niemiec lub Francji,
0
@AdamaTraore To nie chodzi o to, że ktoś ma się tym chwalić. Po prostu dużo osób (w tym trochę też ja) już się przyzwyczaiło do tego, co się dzieje za granicą. Putin i jego armia okazali się nie tacy straszni, jak ich malowano i ludzie bardziej kręcą bekę już z ich nieporadności. Natomiast mimo wszystko codziennie ktoś ginie i Ukraińcy spokojnie spać nie mogą.