- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
0
Hipokryzja Disneya. Wycinał z filmów wątki o społeczności LGBTQ+.
Disney przez lata usuwał z produkcji studia Pixar treści dotyczące postaci nieheteronormatywnych - wynika z z listu pracowników Pixara, który przedostał się do sieci i mediów. Zgodnie z opisem szefowie Disneya, wbrew swoim oficjalnym deklaracjom, od dawna programowo decydowali o wycięciu z filmów wątków kojarzących się ze społecznością LGBTQ+.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/disney-pixar-filmy-lgbtq-cenzura
I bardzo dobrze. Ciekawe kiedy środowisko LGBT zorientuje się, że te wszystkie firmy mają gdzieś kto z kim sypia, a jedynie zależy im na dojeniu kasy. Teraz tolerancja jest w modzie.
1
@Zoker tolerancja ogólnie powinna być "w modzie". Powinna być powszechna. Za to dyskryminacja powinna być tępiona, ale żeby to wiedzieć, trzeba być mądrym i dobrym człowiekiem.
0
@Zoker każda firma powstaje po to żeby zarabiać. Nic nowego. LGBT o tym wiedzą jak każdy człowiek. A tolerancja nigdy nie będzie w modzie. Nie ma z modą nic wspólnego.
0
@qchulainn Bardziej mi chodziło o to, że większość tych wielkich firm i koncernów ma gdzieś tolerancje, a jedynie chodzi im o dobrą reklamę.
To samo dzieje się teraz w Rosji, gdzie firmy masowo się wycofują z tego rynku.
2
@Zoker Ech - te niezapomniane czasy kiedy podobne tematy wywoływały gównoburze na La Rambli. Dziś już nawet na moment się nie chce zaprzątać głowy tymi problemami pierwszego świata.