- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
7
Co to w ogóle za pomysł XD
https://mobile.twitter.com/mmigalski/status/1500953109266321413
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323
6
@Kgorecki2500 Kurde, czasem czuję się źle z tym, że głos takiej osoby ma taką samą wartość jak mój xD
3
@Kgorecki2500 Zawsze mnie fascynowało to jakie życiowe czynniki wpływają na skrzywienie umysłowe tego typu.
3
@Kgorecki2500 Ze wspólnym państwem to byłoby ciężko,ale marzę o tym, że jak sytuacja się unormuje to Polska wraz z Ukrainą i innymi państwami naszego regionu mogłaby stworzyć w UE przeciwwagę dla hegemonii Niemiec i Francji.
3
@Kgorecki2500 taaak! Popatrzą na polski wał, 500 na bombelka, prezydenta, którego nazywają "długopisem", rządy "prawicy" opierające się na socjalu, propagandę w tv rodem z rosji, gigantyczną inflację i niszczenie własnej gospodarki. Potem popatrzą na Zełenskiego i zaczną się pokładać ze śmiechu.
1
@maroon PKB Polski i Ukrainy w sumie to 749mld USD, PKB Francji i Niemiec w sumie to 6409mld USD. Coś słaba ta przeciwwaga. Tych innych państw nawet nie porównuje, bo dla takiej Słowacji czy Litwy to sama Holandia jest wystarczającą przeciwwagą.
0
@Nieznajomy Chodzi mi raczej o przeciwwagę w głosowaniach.
0
@maroon Głosowania głosowaniami, niestety (a może i stety), zawsze decydujący głos będzie należał do tych największych. Dlatego w UE rządzą Niemcy i Francja, a w NATO USA.
1
@Nieznajomy Jasne - ale gdyby państwa naszego regionu się potrafiły zjednoczyć to mogłyby wspólnie przeforsować kilka projektów korzystnych dla nas wszystkich. No ale to póki co sfera marzeń.
0
@Nieznajomy ale zarówno w Polsce jak i na Ukrainie można wykonać sporo inwestycji. Otworzy się przed nami rynek zbytu podobny do tego, jaki Niemcy mają w Polsce. Te państwa będą rozwijać się szybciej. I o ile scenariusz zagrożenia Francji czy Niemcom raczej nam nie grozi, to spokojnie możemy zbliżyć się do Hiszpanii i stać się 4 siłą UE. Plus oczywiście interes Ukrainy będzie bardziej zbieżny z naszym niż takich Włoch.
0
@hayek Nie chcę nic mówić,ale ten pan był członkiem PE w latach 2009-2014, ktoś tam go wybrał xd