- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1828 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
149
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1828 Culés
11
Jak były głosy o Xavim przed sezonem to myślałem sobie że to za wcześnie. Byłem za tym żeby zaczął od Barcy B albo jakiejś Borussi Dortmund żeby nabrać doświadczenia. Do tego byli koledzy z którymi grał tym bardziej dawały mi negatywne odczucia. Tymczasem przy nim Pique gra jak profesor co pokazują statystyki. Busquets ma najwięcej odbiorów w drużynie(w lidze też? niech mnie ktoś poprawi) a Alba w końcu wygląda jak piłkarz. Drużyna jest zjednoczona wie co grać i teraz bardzo łatwo określić styl gry a nie jak za Koemana. Ta maszyna w następnym sezonie może odpalić jeszcze bardziej jak dostanie cały presezon i nowych piłkarzy jakich będzie chciał.
0
@Emhyr Zapytaj jeszcze czy nadal spora część LR nie wie co to DNA Barcelony ;)
10
@Emhyr "Barcy B albo Jakiejś Borussi Dortmund", wiem co miałeś na myśli, ale ciężko żeby bardziej zdeprecjonować Borussie w jednym zdaniu XDD
0
@Emhyr w lidze Busi jest 3 jeśli chodzi o odbiory.
PS. To jest taka nasza mentalność Polaków właśnie. Brak doświadczenia, za młody itp. To samo jest w firmach. Zamiast dać szansę komuś zajebistemu kto jest ogarniety, ma papier, szkolenia, języki itp to i tak bardzo często na taką osobę się nie stawia tylko stanowiska daje się starym dziadom, bo się myśli że oni mają wielkie doświadczenie. Na zachodzie bardzo często w firmach stanowiska dyrektorskie, managerskie czy ministrowie w rządzie to młodzi ludzie, wykształceni z pomysłami.
0
@Kacper1432 Chodziło mi o współpracy z młodzieżą ofensywnym stylu gry i drużynie ze średniej półki. Nie chodziło mi o deprecjonowanie Borussi.
0
@Azi Nie rozumiem co to ma za bardzo do tego co napisałem