La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

5

Morawiecki: gazociągami z rosji płynie krew niewinnych ludzi.

[tvn 24]

1

@Hubsao A Polska już przestała ściągać węgiel z Rosji?

0

@takisobiektos mówił że na dniach wejdzie embargo węgla i ropy od putina.

9

@Hubsao To taka moralistyczna gadka niestety. Niech ludziom na Zachodzie przyjdzie płacić o wiele wyższe rachunki, a wtedy los Ukrainy dla nich stanie się drugorzędny. Takie są realia, od gazu, węgla rosyjskiego trzeba odchodzić, ale trzeba być z tym ostrożnym. Poniekąd niepokoje społeczne w całej Europie byłyby na rękę Rosji.
Zresztą ruska gospodarka już jest prawie na kolanach - to tylko kwestia czasu

0

@barcelonaLM gazociąg do Norwegii ma być gotowy w październiku :) 80% węgla mamy swojego. Największym problemem wydaje się ropa bo aż 65% mamy od putina.

0

@Hubsao Dobrze się spala w naszych elektrowniach.

0

@Hubsao Baltic Pipe nie zaspokoi pełnego zapotrzebowania na gaz, z węglem to łyknąłeś jak młody pelikan fest (poczytaj sobie raporty sektora energetycznego dotyczące udziału polskiego wydobycia węgla w produkcji energii i sprzedaży detalicznej na naszym rynku). Z ropą będzie jak zwykle problem - przypuszczalnie zwiększą zamówienia z Arabii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?