- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
0
Uważam, że skoro nałożyliśmy już takie sankcje, gospodarcze i wizerunkowe to powinniśmy tak naprawdę pójść na całość. Całkowicie ich odciąć, od wszystkiego co się da. Widać, że na ten moment nic na nich nie działa. A ostatecznie postawić warunek wycofania się z Ukrainy pod groźbą zamknięcia przestrzeni powietrznej na terytorium Ukrainy i wpuszczenia NATO w tę przestrzeń.
W przeciwnym wypadku zostawiamy Ukrainę na pożarcie.
11
@prokofiew Nic nie działa? xD Może na Putina nie bo kładzie lachę na cały kraj, ale reszta tak dostaje po dupie, że za kilka dni rosja gospodarczo upadnie.
0
@prokofiew Ukraina jest już stracona. Przynajmniej na kilka lat. Musimy martwić się o siebie i państwa bałtyckie.
4
@AdamaTraore Nie defetyzuj.
0
@AdamaTraore A po za tym to wszystko ok. W domu wszyscy zdrowi?
0
@prokofiew Tak wpuszczać oficjalnie NATO i dawać 3 WŚ....
0
@kamyk_23 Jestem realistą.
0
@jaras121 Mieszkam tylko ja i moja dziewczyna. Na szczęście wszystko ok.
1
@prokofiew Sankcje nie działają z dnia na dzień - to po 1. Zamknięcie przestrzeni powietrznej Ukrainy - jak chcesz to zrobić i czym grozić - nie ma sensu jej zamykać, skoro tam już jest lotnictwo rosyjskie a sankcje już wprowadzono. Zresztą nad Ukrainą już prawie nic nie lata przez sam fakt wojny. NATO nie wejdzie do Ukrainy, bo to by rozlało konflikt na całą wschodnią flankę (w ramach kontruderzenia), co jeszcze bardziej uderzy w samą Polskę (choćby gospodarczo). Wiem, że wielu tutaj by posłało pół Europy i najchętniej Moskwę zdobyło, ale rzeczywistość i złożona sytuacja polityczno-militarna Europy skutecznie uniemożliwiają tego typu "fantazje".