- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1424 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1424 Culés
12
Międzynarodowa Organizacja Szachowa (FIDE) poinformowała o zakończeniu się nadzwyczajnego spotkania w związku z ostatnimi wydarzeniami. Podjęte zostały pewne kroki takie jak:
1) Anulowanie wszystkich wydarzeń szachowych w Rosji i Białorusi oraz brak organizacji jakichkolwiek nowych wydarzeń w najbliższym czasie
2) Zakaz używania flag oraz odgrywania hymnów tych państw w ramach rozgrywek pod egidą FIDE
3) Anulowanie wszystkich umów sponsorskich z rosyjskimi firmami
4) Potępienie publicznego wspierania inwazji przez zawodników - zostaną wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne wobec Siergieja Kariakina i Siergieja Szypowa.
Ze swojej strony dodam, że brzydzę się osobiście zachowaniem Kariakina i tym co za rynsztok wypisywał na twiterze przez ostatnie 5 dni, ale tego nie wklejałem bo było to poniżej wszelkiej krytyki, wolałem przemilczeć i zignorować.
2
@ChessInfo taki świetny szachista a taki mózg wyprany :/
5
@ChessInfo wykluczenie z kandydatów powinien dostać i tyle.
8
@ChessInfo warto dodać że Karjakin pochodzi z Ukrainy i do 2009 roku reprezentował ich barwy.
2
@ChessInfo skusiłem się tym wpisem i zajrzałem na jego twittera. Rzygać się chce
1
@Pressinho Z tego co wiem to jest Rosjaninem który urodził się w Donbasie. Rozumiem, że mogły tam działać grupy mocno nacjonalistyczne, których działaniom też sprzeciwiam się w Polsce, ale nigdy nie wybrałbym inwazji z zewnątrz, żeby "odegrać się" na jakichś skrajnych wewnętrznych sekcjach ruchów narodowych. Tfu!
1
@ChessInfo FIueFA się powinna od nich uczyć