La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

konto usunięte

27

"Według Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Ukrainy "najeźdźcy mają problem z paliwem i zaopatrzeniem, tankowce jeżdżą z kanistrami i próbują kupić paliwo. Jak dodano, zdarzają się przypadki grabienia przez Rosjan lokalnych sklepów."

Ciekawe czy prawda, ale w sumie filmik widziałem jak kacap o paliwo prosi - to wielka rassija nieźle posłała w bój swoich chłopaków - bez żarcia, bez paliwa to wygląda jakby te wojska robiły zwiad przed właściwą inwazją i nie liczą strat

0

@against_modern_football Może sami spuścili i sprzedali za wódkę jeszcze w Białorusi i u siebie? W Czeczenii to było nagminne. Nawet amunicję i broń im sprzedawali.

1

@against_modern_football Ci żołnierze którzy są teraz wysłani przez Putina, to amatorzy … Najlepszych zostawił na koniec . To dopiero początek . Niestety, ale może i na nas mieć chęć Putin …

0

@against_modern_football Na wojnie zazwyczaj najtrudniej jest utrzymać prawidłowe funkcjonowanie logistyki, w tym zaopatrzenia. Z historii natomiast wiemy, że krasna armia ma w zwyczaju grabić (i nie tylko).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?