- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1648 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1648 Culés
2
"Parta Socjalistyczna wygrywa wybory w Portugalii. Ugrupowanie premiera Costy zdobyło większość w parlamencie"[TVN24]
2
@Kgorecki2500 Brawo Portugalczycy!
btw tam partia prawicowa się nazywa Socjaldemokratyczna dla wszystkich co maja zaraz zacząć płakać ;)
0
@Vampir707 czyli są tak „prawicowi” jak PIS?
0
@ObiwanKenobi typie, Polska to ma tak przesunięte okno overtona w prawo a ty dalej wyjeżdżasz z tym ze PiS jest niby lewicowy. Sama Platforma Obywatelska byłaby skrajna prawica w każdym normalnym europejskim państwie. Torysi w UK, Republikanie we Francji czy CDU w Niemczech to by uchodziły w Polsce za skrajna lewice
0
@Vampir707 typie, czyli już rozumiem jak bardzo oni są prawicowi. Socjaldemokracji i prawicowi XD. Ze też takie bzdury przez gardło ci przechodza
0
@ObiwanKenobi o, czyli jednak istnieją ludzie którzy wierzą ze jesteś kimś innym niż w rzeczywistości bo wybrałeś wygodną sobie nazwę! Tak jest komradzie, Korea Płn jest jak najbardziej demokratyczna bo przecież się nazywa republika demokratyczna!
Jak Bosak się nazywa faszysta to też wierzysz mu ze jest zwolennikiem faszyzmu? Czy może opierasz się na samodzielnym myśleniu i odkrywasz ze on tak naprawdę jest konserwatywnym wolnościowcem?
0
@Vampir707 1. Od kiedy socjalizm jest prawicowy? Chyba tylko w twojej głowie
2. Kiedy Bosak nazwał się faszystą bo jakoś nie kojarzę.
3. Jak tandemowy koleś w internecie tłumaczy ci, ze socjalizm jest prawicowy a PO to skrajna prawica to należy go wyśmiać i zakończyć rozmowę bo ma nierówno pod kopuła