- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
0
Dla tych wszystkich co się tutaj najlepiej znają na szczepionkach, czyli głównie dla naszego oświeconego prawego skrzydła konfederackiego LaBamby.
https://pulsmedycyny.pl/zespol-pan-szczepionka-przeciw-covid-19-najlepiej-zbadana-w-historii-szczepien-1139362
3
@chosenone tak dobra, że nie wiadomo, ile dawek trzeba, by być odpornym i na jak długo. A sprawdzili jak wpływa na organizm po 2/3 latach?
3
@chosenone Właśnie takie wypowiedzi ekspertów powodują, że ludzie im nie ufają.
0
@MESSIah16 jak zwykle niezależnie jacy naukowcy by nie byli, będą źli bo nie mówią tego co chce usłyszeć. Zostawmy ten świat chłopkom spod sklepu którzy wszystko rozwiązują cytuje " na chłopski rozum".
1
@chosenone chcesz to się szczep i nie podsyłaj linków . Trochę takie nieumyślne przekonywanie do szczepienia z Twojej strony napływa .
0
@chosenone odporność leży w jelitach i oczywiście zależy od mikrobiomu, czyli od tego co się je i pije, nie od eliksiru
1
@chosenone czytałeś ten artykuł w ogóle? Poza tym że ktoś powiedział ze to najlepiej zbadana szczepionka to brak argumentów, że tak właściwie jest. Tylko mowa o tym, żeby wprowadzić ograniczenia.. dupa nie artykuł:p
0
@ArcziArtt jeśli oficjalne stanowiska PAN ci nie odpowiada bo namawia do szczepienia co powiedzieć o zasrywaniu tego forum pseudo naukowymi artykułami o złu jakie niosą ze sobą szczepienia, to już nie jest bee.
0
@zaba107 https://informacje.pan.pl/informacje/materialy-dla-prasy/3520-stanowisko-28-omikron-atakuje-ratujmy-siebie-i-panstwo
masz trochę szerzej, oficjalne stanowisko najbardziej szanowanej instytucji naukowej i tak jest za mało naukowe, trzeba poczytać jakieś ciekawe wrzuty na insta, tam pewnie przekazują prawdziwą wiedzę