La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

0

Za chwile będziemy zyc sytuacja Dembele ale mam pytanie odnośnie Mbappe. Co jakis czas myslalem zeby zadać to pytanie a potem wylatywało z głowy.
Czy Mbappe dostał jakas sankcje od Uefy za słowa do Alby w meczu LM ? Sami wiecie jakie. Był wtedy pusty stadion, Liga Mistrzów, mikrofony wylapaly i poszło na cały swiat jeszcze w sytuacji gdy na swiecie forsowało sie BLM. Czy sędzia nie powinien odnotować tak poważnych słów ?

2

@SinMistico Nie, przecież Jordi jest biały :)

konto usunięte

1

@SinMistico a czy Alba jest czarnoskóry, a Mbappe jest biały? No właśnie

konto usunięte

3

@SinMistico Nie, ponieważ:
1. PSG i ich zawodników nie dotyczą tego typu sankcje i jakiekolwiek przepisy, regulacje, FFP itd.
2. Alba nie jest czarnoskórym ani homoseksualnym piłkarzem, zaś Mbappe nie jest biały.

0

@SinMistico Co się działo na boisku, to zostaje na boisku.

1

@Rewolucja123 ⇧ ⇧ ⇧kolejny sugestywny post:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?