La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

0

Dembele ma 24 lata i na 100% nie zgodzi się grać za śmieszne pieniądze, jest w idealnym wieku dla piłkarza i pewnie w jakiś sposób chce się ustawić do końca swojego życia(albo i przyszłe pokolenia) kontrakt na 5 lat, gigantyczne zarobki i pewnie tego gościu oczekuje, szkoda że jest średnim piłkarzykiem, który posiada 0% profesjonalizmu co pokazywał przez ostatnie lata… PSG czy inne kluby czekają, najgorzej że na nim nic nie zarobi Barcelona, dopóki kontrakt nie będzie podpisany to nie wierze w żadne jego słowo ani jego agentów

0

@Joe_Pesci Ok ale z tym średnim półkrzykiem to ostro pojeżdżasz, wiesz ilu ludzi jest czynnymi zawodowo piłkarzami, chyba nie rozumiesz co to znaczy nazwać Dembele średnim piłkarzykiem, to co mają powiedzieć gwiazdy lig polskiej czy czeskiej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?