- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1607 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
34 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1607 Culés
0
Zauważyłem że dużo kobiet lubi i zna się na skokach narciarskich, siatkówce czy żużlu.
Sprawa z piłką nożną już tak nie wygląda. Jak myślicie czemu?
0
@Criss18Barca "Oglądać 22 spoconych gości biegających za piłką? Fuuuuuj"
1
@Criss18Barca Prosta sprawa. Są to sporty dynamiczne, emocjonujące, w których ciągle coś się dzieje. Piłka nożna to poza bramkami z reguły nuda, symulacja i mało emocji. Osobiście dla mnie wszystkie te trzy sporty, które wymieniłeś są ciekawsze niż piłka nożna, ale piłkę znam i oglądam najdłużej z tej prostej przyczyny, że jest popularna, masowa i łatwo dostępna. Kobiety wiedzą co dobre. :)
6
@Don Lucas Skoki ciekawsze od piłki nożnej? Błagam!
5
@BorzyKrzys Oczywiście. Tam co chwilę coś się dzieje, skok oddaje kolejny zawodnik. A w piłce bardzo często masz mecze, gdzie gra się toczy w środku pola, albo od pola karnego do pola karnego i nikt nie potrafi celnie nawet kopnąć w bramkę. Do tego gra na czas, symulki, przerwy na VAR, picie, jeszcze przerwy na reklamy brakuje co 10 minut. Spójrz na ligę polską i jeszcze raz się zastanów czy jest ciekawsze od skoków. Ale tak całościowo na każdy mecz po kolei nawet jak gra Cracovia ze Stalą Mielec czy Warta Poznań z Termalicą.
7
@BorzyKrzys On ma rację. Piłkę uwielbiamy bo w nią kopaliśmy. Była dostępna. wystarczyły dwa plecaki i kilku kumpli. Natomiast patrząc z boku... Piłka nożna jest nudna jak cholera. Przynajmniej dla kogoś kto nie zna się wybitnie na tym sporcie. Siatkówka, ręczna, skoki... Tam każda akcja to punk, każda akcja jest pod bramką i trwa krótko, co chwilę skacze ktoś inny i są emocje "czy przebije poprzedniego". Gdyby nie to że piłka nożna jest tak prosta do uprawiania za dzieciaka to byłaby jak snooker... Dla koneserów i znawców.