- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1065 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1065 Culés
0
Panowie skąd pobrać iTunes na Macbooka ?
1
@VeB 1899 z oficjalnej strony ITunes powinna być możliwość ;)
1
@VeB 1899 na nowych macOS masz osobne apki - Muzyka, Filmy, Ksiazki itd.
Pytanie do czego potrzebujesz?
0
@damian.09 chciałem zgrać muzykę na telefon.
1
@VeB 1899 to w aplikacji Muzyka (czerwona ikona) - i potem klasycznie, robisz playlisty i synchro z iphonem
0
@damian.09 z tym, że mam pobraną muzykę na macu i chciałem ją wgrać na iPhone. potrzeba chyba iTunes, którego nie mogę pobrać.
1
@VeB 1899 wlasnie mowie, ze nie potrzeba na nowym macOS, bo te nowsze nie posiadaja itunes tylko osobne prpgramy.
Na macu masz program „Muzyka” (ta sama ikona co na telefonie dla tej apki), tam robisz playlisty na macu i potem synchro z iphonem i w ten sposob zgrywasz te muzyke na telefon :)
0
@damian.09 teraz rozumiem, dzięki za wyjaśnienie. Jestem ciemny w temacie maca, dopiero zaczynam ;)
0
@damian.09 jeszcze jakbyś powiedział jak zrobić synchronizuje to byłbym mega wdzięczny. w ogóle nie ogarniam tego systemu ;/
1
@VeB 1899 Zakladam, ze masz juz potworzone playlisty na mac’u.
Podpinasz iphona, wchodzisz w findera, wybierasz swoj tel w sekcji Miejsca po lewej stronie, wybierasz u gory okna zakladke muzyka, zaznaczasz „synchronizuj muzyke” i wybierasz jakie playlisty ma zsynchronizowac i potwierdzasz w prawym dolnym rogu klikajac „Synchronizuj”. Tyle, nic nie przenosisz, nic nie kopiujesz, masz swoje playlisty i robisz synchro za kazdym razem jak chcesz cos usunac badz dodac do iphona. Wygodne ;)
0
@damian.09 widzę, że jesteś prawdziwym ekspertem. Dzięki jeszcze raz za szczegółowe wyjaśnienia. Zapamiętam i w razie kolejnego problemu napisze :]