- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1050 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1050 Culés
2
Zamiast ściągać zawodników do ofensywy ja bym się zajął defensywą. Bym ściągnął stopera z absolutnego topu plus obrońca bardzo doświadczony po 30.
Drużynę się od tyłu buduje.
0
@Criss18Barca jak od tyłu, to może byśmy od bramkarza zaczęli...
4
@Criss18Barca Barca pepa nie była genialna w defensywie ale była genialna w ofensywie i bardzo długo trzymała piłkę minimalizując liczbe ataków rywala, my nie strzelamy prawie bramek i to jest największy problem
0
@Criss18Barca Tylko stoperów z absolutnego topu ciężko wyrwać, a przykładem tego, że dobry stoper kosztuję powinien być Maguire i White dwa placki za astronomiczne kwoty xD
0
@Criss18Barca otoz to. Potem pretensje do Ter Stegena jak w tym klubie obrony nie ma. I teraz wychwalanie Laporty bo ściągnął gościa z City... Rezerwowego za 50mln come on
@Xxxbarca4ever i myślisz że będziemy kiedykolwiek grali jak Barca Pepa? xD
0
@Bykunn moglibyśmy strzelać 3 gole tracąc 2, a tak tracimy dwa i strzelamy jednego xd
1
@Criss18Barca Przecież w obronie ma kto grać. Mamy aż 6 stoperów. Większość z nich w różnych momentach swoich karier było topowymi zawodnikami. Natomiast z przodu mamy Dembele, połamanego Ansu, Depaya pod formą, a reszta to piłkarze z rezerw albo Luuk.
0
@Bykunn nie ale wiem że mecz można wygrać strzelając 4 bramki a tracąc 3 a jeśli stracisz 3 a nie masz zawodników którzy strzelają to jesteś głęboko w d.... Chyba że chcemy grać jak Atletico to kupmy 7 obrońców i jazda
0
@Bartek22 Gdyby byli tacy dobrzy to codziennie by media pisały że klub X się kimś interesuje.