La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

3

W sąsiedniej firmie przyjmują najdziwniejsze przypadki do pracy, tym razem zatrudnili chłopa który mówi że jest na silnych lekach, żeby udowodnić że to leki a nie alkohol wyjął alkomat, dmuchnął a tam….0,22 promila i mówi „o ku***”.

2

@!34RC3!_0N4 dawno temu pracowałem krótko w dużej fabryce mebli. Co jakiś czas wybierali sobie ludzi na Alko, szczególnie po weekendzie. Z mojego działu poszedł gościu i idac krzyczał " mogę iść, nic wczoraj nie piłem!"...1,5 promila :)

2

@stary_wyga Po prostu dla niego flaszeczka to nic :)

1

@stary_wyga ciekawe czy tacy ludzie faktycznie nie czują że są na bombie:D

2

@LionelM95 1,5 to nie bomba, to normalny stan :P

1

@LionelM95 nie wiem, ale pamietam ze facet mial twarda glowe i nawet pod wplywem trzymał sie pionu.

0

@tadzik447 dla niego chyba tak, zreszta w tamtej firmie bylo wielu takich, lacznie z wlascicielem fabryki. mialem okazje byc na wielu spotkaniach i widzialem ile wodki sie lało. ale kto bogatemu zabroni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?