- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
2
Tak porównując starszyznę Realu i Barcelony to piłkarsko wiadomo, że Modrić i Benzema dają więcej drużynie niż Pique czy Busquets. Ale nie odnosicie wrażenia, że o ile Luka to profesjonalista w każdym detalu i dobry przykład dla młodych, tak Karim ma wybujałe ego i mentalnie źle wpływa na drużynę? Ta akcja z Mendym i Viniciusem w zeszłym sezonie, a we wczorajszym meczu ewidentnie ego mu nie pozwoliło wyłożyć patelni Joviciowi, aby ten sobie strzelił. Ja szczerze mówiąc wolę mieć ten gorszy sezon, ale widzieć jak chłopaki czują ten luz, bo starszyzna mimo iż motorycznie odstaje, jest dla nich dobrym wzorcem.
4
@Oskar00 Przecież sam Vinicius mówił, że Benzema bardzo mu pomaga.
3
@blodziakk No bo w sumie co ma innego mówić? XD
Ta akcja z przed roku gdzie Benzema mówił, że Vini gra przeciwko nim i żeby mu nie podawać to jednak przegięcie.
1
@blodziakk Wiesz, publicznie nie powie czegoś co mogłoby podgrzać atmosferę. Karim to za dobry piłkarz, żeby nie widział wczoraj Jovicia stojącego na 7 metrze czekającego, żeby tylko wbić piłkę. Moim zdaniem to było celowe zagranie z jego strony, żeby konkurent (który i tak jest bez szans) przypadkiem nie strzelił zwycięskiej bramki
0
@Oskar00 @Wossi61FCB Ale to tylko domysły, skoro chłopak mówi wprost, ze mu pomaga to dlaczego miałbym mu nie wierzyć.
A co do wczorajszego meczu to nawet nie widziałem tej akcji, wiec nie wiem. Karim pewnie jeszcze chce wyśrubować swoje liczby w Realu póki może.