- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1437 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1437 Culés
8
Według Helmuta Marko, Hamilton uszkodził lewą tylnią oponę Verstappena. To by miało sens patrząc na to jakie problemy z kontrolą samochodu miał Max po tej kolizji.
5
@MesQueUnClub96 No dokładnie tak. Tym bardziej skandaliczne się wydaje brak stop&go lub tego typu kara. Gorący tydzień nam się szykuje.
1
@MesQueUnClub96 do 10 sekund kary max dla Lewisa i pogrożenie palcem
4
@MesQueUnClub96 Jakby naprawdę mu uszkodził to by zjechał, wymienił na nowe i zawalczył o FL, a nie ryzykował zakończenie wyścigu w bandzie przez uszkodzoną oponę, zwłaszcza, że i tak miał już wyjechane. Gra o kary i tyle. Zobaczymy co tam się okaże.
1
@Ptasior Może nie chciał zjeżdżać bo myślał że Hamilton dostanie karę, i wtedy Verstappen mógł go przeskoczyć?
0
@MesQueUnClub96 Więcej ryzykował. Gdyby miał na prawdę uszkodzoną oponę jak mówi Marko, to mógłby w każdej chwili zakończyć na bandzie bez punktów. To się nie kalkulowało.
4
@Ptasior przecież nie zjechał bo w oknie pitu już był Ocon a zaraz za nim Bottas. Zresztą uszkodzenia opon niekoniecznie są natychmiastowo widoczne, rozwarstwienia czy spadki ciśnień mogą pojawiać się po kilku okrążeniach od incydentu
1
@Ptasior Tak i dać się wyprzedzić przez Ocona i potencjalnie przez Bottasa XD
0
@Amigo_Blanco Ale zdarzenie miało miejsce na 38 okrązeniu, potem 2 okrązenia jechał przed Lewisem i rozmowy o zmianie miały miejsce na 42-43 okrązeniu. Przecież gdyby zjechał od razu na 38 okrązeniu to różnica była >25s więc spokojnie by wyjechał przed Oconem. Problemem było, że czekali kilka dodatkowych okrązeń.
0
@priest9999 weź pod uwagę, że minimalny czas pitu to były 22 sekundy. Musieliby być sporymi optymistami, żeby zakładać, że po strzale w tył wymiana kół pójdzie bez żadnego problemu. Tam poleciało sporo części z tylnej sekcji i mógł być problem np z podnośnikiem.
No i to o czym wspomniałem - uszkodzenie opony mogło nie ukazać się od razu po kontakcie