- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1226 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1226 Culés
1
ta nagla zmiana zdania przez Fabrizio Romano jest ludzaco podobna do tej sytuacji z wakacji, gdzie przez xx czasu trabiano, ze Messi na 100% przedluzy kontrakt az tu nagle jakis wyciek i zmiana sytuacji o 180 stopni i Leo nie podpisuje nowej umowy - dlatego przeczucie mowi mi, ze bedzie podobnie i Robert zgarnie Zlotego Balona i sympatycy Leo (w tym ja) beda mieli dwa smutne rollercoastery w tym roku ;p
3
@gryfiT. Cała delegacja Bayernu leci na galę a to też takie trochę dziwne.
1
@gryfiT. Romano nie ma pojecia. Tego akurat jestem pewien.
Patrzac po wypowiedzi kahna dzisiaj oni raczej wiedza ze lewy nie wygra
0
@gryfiT. ale że co niby powiedział?
1
@PatrychoO O to chodzi https://mobile.twitter.com/carIosrma/status/1463959023531839499
1
@Encore to jest wlasnie idealne uzupelnienie zmiany zdania przez Romano
@amanter Kahn wlasnie wypowiedzial sie w sposob sugerujacy, ze nie maja pojecia kto wygral (i ze maja tylko nadzieje ze to Lewy) a przeciez podobno zwyciezca juz wie. Podejrzane jest tez dzisiejsze zdjecie Alvesa przy ZP Leo, no i to, ze kuzyn Messiego rowniez potwierdzil swoim komentarzem, ze Leo zdobedzie Zlota Pilke - po co mialby robic z siebie debila? Mogl rownie dobrze nieodpowiadac i zignorowac.
Ogolnie reasumujac niepokoi mnie najbardziej Romano bo jest mega rzetelnym dziennikarzem, z kolei duzo przemawia za tym, ze to jednak Leo wygra - pewnie przez weekend bedzie coraz wiecej przeciekow
0
@gryfiT. Zobaczymy kto tak naprawdę miał rację xD
0
@Encore a co z delegacja z Barcelony? Znaczy z Paryża