La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

5

W sumie to nawet zabawne, że operacji „für Deutschland” patronują ministrowie Schreiber, Rau, Szefernaker i Müller. Taki gruppenführer Wolf 2.0 [Donald Tusk].
xd

1

@Przemek2323 Internet Explorer

3

@BorzyKrzys Zawsze mnie zastanawia po cholerę pisać takie durnowate komentarze jak "Internet Explorer" zamiast po prostu to zignorować. Wyższy poziom zidiocenia? Chęć pokazania "hehe popaczcie ja jusz żem to widział"? Czy coś innego czego nie potrafię zrozumieć?

@Przemek2323 Ja tego nie widziałem. Piękne ;)

0

@Przemek2323 Bez komentarza - podobne wpisy to babranie się z przeciwnikiem w rynsztoku. Na koniec nie wiadomo kto się bardziej ubrudził.

0

@macio_944 Tak, dokładnie. Hehe widziałem to z ponad tydzień temu. Również tutaj z 4 razy, od różnych osób. Wyższy poziom zidiocenia to takie babranie się w piaskownicy o czym napisał @maroon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?