- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 628 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 628 Culés
5
https://mobile.twitter.com/ZachLowy/status/1454555206423912455
Ostro o kapitanie bez opaski
3
@Momals11 stał się przeciętny, jak się nie ogarnie do końca sezonu to powinni rozważyć sprzedaż bo co nam po nim jak nic nie broni?
3
@Momals11 od zawsze mówiłem, że pierwsze miejsce wypłakał sobie w biurze. Przez pewien czas był świetny, ale teraz najprostsze rzeczy sprawiają mu problemy.
0
@FCBMati10 tylko kogo Barca ma sprowadzić - z naszymi funduszami i problemami w każdej formacji
0
@mekston były plotki o Onanie, nie wiem czy to dobra opcja ale Mats zaczyna być irytujący z tą swoją przeciętnością
1
@mekston Pena / Neto gorzej by nie bronił niż Ter Stegen w tym i poprzednim sezonie.
0
@Dankhog Neto lepiej nie bronił - ten sam poziom, co obecnie Mats. Z tym, że Matsa stać na więcej.
0
@mekston jakoś nie pokazuje od 2 lat ze stać go na więcej, niestety.
0
@Dankhog po ostatnich urazach co miał wygląda, że mogło się odbić to na jakości. Jednak patrząc na obecną sytuację i gdzie mamy wydawać kasę to akurat tutaj nie ma co ruszać. Jasne jak będzie okazja pozyskać kogoś za darmo / drobne to warto rozważyć, ale stricte zamiana jego na średniego bramkarza bez perspektyw to żadne rozwiązanie. Wówczas lepiej mieć jednak zawodnika który może być lepszy niż takiego który będzie taki sam jaki jest Mats od pewnego czasu ale lepszy nie będzie.
0
@mekston No wiadomo, zapewne i tak nikt nie złożyłby teraz poważnej oferty za Marsa, niestety.