- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
4
Jak wy możecie powiedzieć że to się dobrze oglądało xD Przecież ta gra to żart granie na stojąco każdy się patrzy co ktoś zrobi losowe nic nie znaczące wrzutki na nie wiem kogo bo przecież nikt w ataku nie potrafi grać głową żadnego zaskoczenia rywala jedynie Gavi coś próbował takim czymś nie wygrasz z nikim.
0
@Emhyr Ludzie sie ciesza ze 3 akcje zrobili z Alaves u siebie xD Przeciez taka Osasuna u siebie by lepiej zagrała
0
@Emhyr To Ty jesteś w szoku, że tutaj mało kto faktycznie ogląda mecze? Przecież tutaj przed meczem zawsze wiadomo jakie będą komentarze. Wcześniej było wiadomo, że to zawsze będzie wina Griezmanna i Roberto, zawsze Frenkie będzie świetny, teraz nie było Koemana to wiadome, że nagle pewna część będzie zachwycona grą XD
1
@Emhyr Mi się nie podobał, ale tylko dlatego, że widać, że drużyna potrzebuje czasu. Osobiście podobały mi się niektóre decyzje taktyczne, jak np. próba wprowadzenia schematów uderlapów, czy overlapów, których jednak było mniej. Co do tych schematów, to potrzeba czasu, bardzo podobało mi sie ustawienie, zaangażowanie i częstsze granie one-two, które niby było, ale nie często. Osobiście dla mnie za mało, aby się podobało. Co na minus? Struktura zespołu, rzadkie wykorzystywanie schematów (bo jak wspomniałem, potrzeba czasu), co ze strukturą? Dobrze ustawialiśmy się do budowy (jak w większości meczów), ale słabo do blokowania kontr, które by się pojawiały od Alaves. Cały czas Alaves było w stanie zbudować sobie przewagę do kontry lub wyrównaną sytuację, tylko brak odwagi w 1 połowie im to utrudniał, w 2 byli odważniejsi i zaowocowało to golem.