- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
2
Ogólnie ten kto oglada PSG wie, że Messi nie gra słabo w PSG.
Argentyńczyk na razie ma słabe statystyki, ale oglądając każdy mecz PSG od początku sezonu mam wrażenie, ze Mbappe jest jedynym z którym Messi może cokolwiek pograć.
Mendes - Lewy obrońca. Chłop w tym sezonie jest katastrofalny. Gorszy od Digne czy innych wynalazków z najgorszych czasów. Zero współpracy z Leo czy jakimkolwiek zawodnikiem z ofensywy. Wczoraj 17 strat (lewy obrońca!) i tylko dwa dośrodkowania. Leo może zapomnieć o akcjach takie jak z Albą.
Draxler, Herrera - oglądając tych dwóch piłkarzy grających w jednym z najlepszych zespołów na świecie można powiedzieć jedno - Puig nie jest skończony bo on na ich tle wyglada kilka razy lepiej. Brak umiejętności na podania z pierwszej, słabe ustawianie się i ogólnie słaba motoryka.
Taktyki Pochettino - Daje na śpo Herrere a samego Leo na prawe skrzydło. Brak kontroli w środku pola + brak szybkości na skrzydłach oprócz Mbappe z lewej strony (a tam niedługo wraca Neymar)
Messi często pokazuje się na swojej połowie, fajnie gra z klepki. Brakuje prostopadłych podań, jeszcze lepszej współpracy z Neymarem/Mbappe i Verattim ale ogólnie nie wygląda to źle.
0
@Momals11 messi nie ma z kim grac w repre... tfu, w psg
0
@Momals11 Mimo ze ogladam kazdy mecz Leo i mu kibicuje w Paryzu to musze ci zwrocic uwage ze są teraz jednak wazniejsze sprawy jak mecz naszej Barcelony
0
@Momals11 orientujesz sie czy bernat bedzie mogl byc wpisany na faze pucharowa LM. Wiem ze teraz psg nie wpisalo go do listy .