- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1841 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1841 Culés
1
Typowe cafe Bernabéu:
1 kolejka wygrana z Alaves 4-1
''To można strzelić 4 gole w jednym meczu Panie Zidane?''
2 kolejka remis 3-3 na wyjeździe z Levante
''Fajnie się ogląda ofensywny Real Carletto, Vini show'' [sam byłem wśród tych co tak pisali]
3 kolejka
0-1 wygrana z Betisem
''Takie mecze gdzie nie idzie trzeba wygrywać!''
4 kolejka
Real-Celta 5-2 Hattrick Benzemy, dobry meczyk Viniciusa
''wooow Vini Jr, Benzema super Duo, Camavinga drugi Pogba!''
5 kolejka
Valencia-Real 1-2 [0-1 80 minuta]
''Lucas Vazquez sabotuje ten mecz, Nacho niepewny do wymiany''
Real wygrywa 2-1
''Duo D'Oro Benzema&Vinicius''
6 kolejka
6-1 Real zniszczył Mallorce.
''Asensio wraca odc 547 xD''
7 kolejka
Remis 0-0
''No wypadek pracy''
8 kolejka [W tygodniu porażka kompromitująca z Sheriffem]
Espanyol-Real 2-1
''8 kontuzji, g*wno zrobił ten pintus...''
''Nasza obrona to jest kabaret''
''To już jest kryzys''
Od meczu z Mallorca 6-1 mija jakieś 2 tygodnie z lekkim okładem, a nastroje odmienne delikatnie mówiąc, niż te na stan 22 września 2021. Ja mam pretensje do Realu o jedno, że mają wywalone jaja na pierwsze połowy spotkań. Tutaj radzę szukać szansy dla Barcy w Klasyku, bo jak Real strzeli gola to nagle następuje olśnienie i już przypominają sobie, że można grać na pełnym zaangażowaniu...
1
@AmigoBlancos asensio wraca odc 547 XD
3
@AmigoBlancos na Cafe Bernabeu jest taki ruch, że ciężko wyciągać jakiekolwiek wnioski z kilku wiadomości na godzinę. Ale szacun :D