- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
0
Ale mnie ten mecz zawiódł matko bosko.
PSG - łamanie wszelkich zasad ffp i posiadanie nieograniczonego budżetu nadal nie sprawia, że ta drużyna jest w stanie zawalczyć z najmocniejszymi na kontynencie (Bayern, City) o inicjatywę w spotkaniu lub po prostu tego nie chcę i kieruje się iście francuskim minimalizmem ofensywnym (nawiązuje do gry reprezentacji Francji na ostatnich turniejach).
City - nudne, monotonne, z ledwie rzadkimi zrywami, ciągle dośrodkowujące na niskich napastników, w większości człapiące po boisku, jednowymiarowe, bez elementu zaskoczenia. Słowem jak Barca niestety.
W efekcie widowisko dla mnie słabiutkie i kolejna cegiełka dla mnie do niechęci dla obu tych drużyn. Oby z grupy wyszedł Club Brugge.
1
@CZaras każdy trener preferuje inny styl gry. Dzis spotkał się Guardiola z Pochetino czyli dwa różne światy. Czego Ty się spodziewałeś? Że PSG pod jego wodzą będzie grało jak City czy Barcelona?
1
@ElKamil Z tego co pamiętam Totki grały w stosunkowo fajny, ofensywny sposób. Tutaj ma zawodników nieporównanie lepszych, a w meczach z lepszymi (City i Bayern) drużyna cofała się niemal w szesnastkę
1
@CZaras tutaj PSG też dominuje na boisku ze słabszymi rywalami. W lidze angielskiej na pewno totki nie dominowały rywala tak jak zespół City. Nie ma takiej opcji. Przypomnij sobie mecz kogutów z Ajaxem.
0
@ElKamil No tak, jednak sądziłem że dokonując absurdalnych transferów łamiących wszelkie przepisy finansowe będą w stanie chociaż zawalczyć o inicjatywę nie tylko z farmerami Ligue 1, ale również z najmocniejszymi na kontynencie. Jako, że nawet takowej walki nie podjęli to mnie po prostu zawiedli.