La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

8

Sakiewicz osobiście zdjął program, bo mógłby uderzyć w wiarygodność PiS co do rzekomej walki o polskie interesy. Morawiecki, Kurtyka i inni, wszystko podpisali tak jak trzeba było


1

@barcelonaLM Najbardziej na łopatki mnie rozkłada, że jedynym powodem transformacji energetycznej jest to, że UE ją wymusza. Kwestie klimatyczne tam nikogo nie interesują i to jest przerażające...

0

@osa91 Elektrownia jądrowa? A na co to komu? Lepiej wywalić setki miliardów na 500+, CPK i inne megalomańskie pomysły

0

@barcelonaLM Akurat elektrownie jądrowe to już też mało nowoczesne rozwiązanie. Natomiast inwestowanie w OZE to inna sprawa. Zabawne jest to, że zabieramy się za energię atomową jakieś 70lat po reszcie świata i to w momencie, gdy reszta świata powoli stara się przerzucać z elektrowni atomowych na inne źródła energii.

2

@osa91 Mamy bardzo dobre położenie geograficzne na elektrownie atomową, zero ryzyka tsunami, trzęsień ziemi, odpady można trzymać w tunelach zamkniętych kopalni, na ten moment to najlepsze rozwiązanie na po pierwsze, zmniejszenie cen energii, a po drugie na odejście od węgla. Dopiero potem można zastanawiać się nad OZE>

1

@barcelonaLM Cóż... Przekonałeś. Nie za bardzo mam jak polemizować, więc po prostu się zgodzę z tym co napisałeś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?