- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1359 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1359 Culés
7
Okno transferowe zakończyło sie także dla Barçy B i bylo ono ciekawe i wedlug mnie dobre. Kadra obecnie prezentuje się tak jak poniżej i myślę, że jest dobra, mam nadzieje że w tym roku uda nam się wywalczyć awans. Zapraszamy do dyskusji! @ViscaBarca123 @horang @JarekS
0
@SamuraJack Laporta i Alexanco odeszli od schematu który wypracował Bartomeu po latach niepowodzeń... czyli ufamy bezgranicznie La Masii.
Za dużo transferów jak dla mnie.
Jak wytłumaczyć wypożyczenie Escobara , i jednoczesne przedłużenie kontraktu z Peque Polo.
Oczywiście kadra mocna.
Moimi faworytami są Sanz, Ndayie, Comas.
Nie liczę regularnie trenujących z I zespołem.
1
@horang Przedłużenie kontraktu z Peque Polo to dla mnie ogromnie nieporozumienie, jest zwyczajnie słaby. Zobaczymy co Barjuan wykombinuje.
A co do faworytów to dla mnie Aranda, Kays, Peque i jestem ciekawy występów Abde.
0
@SamuraJack Abde na kompilkach jak dla mnie wyglądał słabo. A kompilki służą żeby gracza wypromować, najlepsze akcje. Obym się mylił oczywiście.
Kays nie robi na mnie wrażenia.
Nie oglądałem niestety 1 meczu sezonu. W presezonie jak sam wiesz gra była mizerna do kwadratu.
Dużo transferów za darmo - Aranda, Jutgla była już dogadana przed Lapciem i pewnie będzie służyła jako inwestycja że sprzedaży po sezonie
Tylko gdzie miejsce dla Iliasa, i Alarcona kiedy wróci po KO w połowie sezonu.
Ostatnio wspominałem że Gavi będzie z pierwszym zespołem i się nie pomyliłem.
0
@horang Abde to trochę transfer znikąd, ale myślę że skoro wydali na niego 2M to mają na niego plan i w niego wierzą. Zobaczymy jak to z nim będzie.