- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
0
Śmialiśmy się z Bartomeu a za Laporty nie jest lepiej. Odejście Griezmanna i sprowadzenie Holendra, to raczej będzie błąd o ile się to potwierdzi. Francuz nie ma może wybitnych liczb, ale coś coś strzelił i asystował w zeszłym sezonie. Holender zdobył tylko 4 bramki w zeszłym sezonie.
Jeżeli celem Laporty jest walka o miejsca 4-7 to tak. Ta kadra wydaje się ok. Jeżeli chcemy walczyć o coś więcej to nie wygląda to dobrze. W ataku zostajemy z kontuzjowanymi ciągle piłkarzami, niepewnym Fatim po długim urazie i przeciętnym Duńczykiem. Jedyny pewniak na ten moment to Depay.
1
@meteo100 Wydaje mi się, że skoro odszedł Messi, to Laporta sprząta cały ten syf już po całosci. Szybsza i mocniejsza rewolucja, z Griezmanem czy bez i tak raczej sezon/sezony przejsciowe, przynajmniej w LM.
0
@meteo100 gość właśnie zrobił 100 mln w jeden dzień a ty mowisz ze to słabo xd
0
@Piorun
Jakie 100 na razie sprzedał tylko Emersona i Moribe. Antoine według doniesień ma być wypożyczony z opcją a nie obowiązkiem wykupu.
@smurfsoles2 Jak wierzyłem w jego projekt na początku, to teraz kompletnie tego nie widzę. Mam nadzieję że się mylę i jest w tym jakiś szybki plan rewolucji o którym piszesz. Tylko niestety oby to nie był taki sezon przejściowy że nie zalapiemy się nawet do top 4 bo bez Champions League finanse ucierpią jeszcze bardziej.
0
@meteo100 moze byc tak ze bedzie walka o 3-4 miejsce, Depay ogromną robotę bedzie robił. Ale bardziej zmierzam do tego, że nie ma wyjscia chyba innego niż "odcedzenie" całego ogródka z chwastów i sianie na nowo. Moze to potrwa kilka lat, chyba że odpalą młodzi i przyjdzie kumaty trener ;)
0
@meteo100 Emerson: 25+5+pensja.
Ilaix: 16+6+pensja.
Griezmann: 40+10+pensja.
Do tego jeszcze 55 mln ze sporów sądowych. Jak dla mnie super sprawa