- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
2
Jeśli potwierdzą się doniesienia, że także Pjanic i Umtiti obniżą swoje pensje to przestaję rozumieć działania Laporty. Dlaczego nie mógł obniżyć wszystkim wynagrodzenia w lipcu? Wtedy może pojawiłyby się oferty za niechcianych z innych klubów lub udało by się rozwiązać z nimi umowy. Na Messiego pewnie by brakło, ale już na sprowadzenie jednego bardzo dobrego zawodnika byłoby w sam raz.
0
@zibiku
Przypuszczam że starania były, tylko piłkarze wtedy nie byli chętni. Na obniżki muszą zgodzić się obie strony.
4
@zibiku a może oni nie chcą odejść ? Takie to trudne ze ostatecznie to zawodnik podejmuje decyzję ?
0
@zibiku samo to ile czasu po Pique potrzebowała reszta niech będzie odpowiedzią. Widać, że po mimo zapewnień wcale tak chętnie nie schodzili z pensji.
0
@arasz1819 A mi się wydaje że to nie wina piłkarzy tylko zarząd się opierd*. Przecież Alba w wywiadzie niedawno mówił że nikt się z nim w sprawie obniżek nie kontaktował potem to samo mówił Roberto i dopiero jakiś czas później się dogadali. Laporta działa w tempie żółwia i jeszcze jeździ na wakacje :p
1
@arasz1819 Zarząd powinien już w lipcu ogłosić, że sytuacja jest dramatyczna i trzeba obciąć pensje. Z wywiadów wychodzi natomiast, że niektórym zawodnikom zaproponowano zmianę w wypłacie dopiero w ostatnich dniach.
0
@don'T.R.I.P.e @zibiku no dobrze, ale to dlaczego od czasu obniżenia pensji przez Pique dalej nie wszyscy obniżyli? Już ponad 2 tygodnie minęły. A po meczu wszyscy mówili, że są następni w kolejce. No nie uwierzę, że po Pique zarząd dalej z nikim nie negocjował.
0
@arasz1819 Obniżyli dzisiaj. Mają tempo xD