- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1131 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1131 Culés
1
Przed okienkiem pisałem że najważniejszy transfer jaki można zrobić to Olmo.
Może być fałszywą 9-tką. Super inteligentny, dobry strzał. Cała kadra Esp się na nim opiera.
Niestety transfer nierealny. RBL stracił już Sabitzera za frytki.
4
@horang
"Cała kadra Esp się na nim opiera".
Z tym to trochę odleciałeś.
0
@horang Kadra Hiszpanii co by nie mówić w największym stopniu opiera się na Busquetsie, gdy nie grał na Euro w pierwszych 2 meczach to gra wyglądała Hiszpanii bardzo źle. Moim zdaniem, jest to piłkarz, którego brak w kadrze najbardziej widać.
Co do Olmo fajny zawodnik, niestety nierealny transfer i pomysleć że Lipsk kupił go za 22mln w styczniu 2020, a my w lutym 2020 idziemy po Braithwaite za 18mln. Eh, Barto...
0
@priest9999 kupno Braithwaita to był specjalny deal poza okienkiem, możliwy tylko ze względu na kontuzję Dembele. Nie można tych transferów porównać 1:1
0
@Boromir4 Ze względu na kontuzję Suáreza*
0
@Boromir4 Można porównać bo Dembele był już kontuzjowany już w grudniu i nie grał od tego czasu, był czas by go wykreślić np. w styczniu. Pomijam, już fakt że kadra pierwszego zespołu liczyła mniej niż 25 zawodników i śmiało można było go kupić w styczniu i zarejestrować nawet bez wykreślenia Dembele. Wykreślanie jest potrzebne poza okienkiem.
@Wossi61FCB Chodziło o Dembele, Suarez grał w lidze w czerwcu, więc nie mógł być wykreślony.
0
@priest9999 ale ta długa kontuzja zdarzyła mu się już po okienku, dokładnie 9.0.2020. Inaczej byśmy nie mogli skorzystać z tego specjalnego prawa zakupu kogoś z La Liga